| Mystique a întrebat:

La ce varsta ati avut parte de primul sarut? si cum a fost? eu la 14... happy

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Primul sarut love struck
La 13 ani happyCu un baiat pe care la varsta aia il iubeam enorm love struck
Sarutul a fost foarte frumoslove struckNici nu stiu cum sa explic n cuvinte ce am simtithappy

| Emeraude a răspuns:

Hmmm...la vreo 3-4 ani, faza e ca persoana respectiva era fata!laughing))
Primul sarut pe bune a fost l-am primit si restituit la 16 ani. Se pare ca eu fac totul tarziu, dar binebatting eyelashes

| bluesky a răspuns:

La 14 jumate, super!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Primul sărut şi prima dragoste le vei ţine în minte toată viaţa.happy
Al meu a fost la 15 anihappy

| ÅñdRa a răspuns:

Primul sarut a fost la 13ani...si eram super indragostita de tipul acela si pot sa zic ca am fost impreuna cu el doi anihappy

kratos
| kratos a răspuns:

Eu la 7 ani si a fost destul de interesant dar la varsta aia nu poti sa spui si sa simti mare lucru happy

| yanny`s a răspuns:

La 13anistraight face
nu a fost prea placutno talking
cu un baiat pe care il cunoscusem de abia de 6 ore si care nu l-am vazut decat o singura data...si nu cred ca`l voi revedea vreodatastraight face

| buldog a răspuns:

La 13 ani! A fost feeric sentimentul acela din spatele pieptului:X
Sfatuiesc pe toata lumea sa nu ezite sa faca astahappy

BDG

| adelina73 a răspuns:

La 16 ani.Nu a fost ceva deosebit, insa placut...(de fapt nici nu prea imi aduc aminte prima senzatzie big grin )

| mermadia a răspuns:

La 15 ani.si a fost frumoshappy

| Aries90 a răspuns:

La 12, cu prima mea " iubire " :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 11 ani thinking cam asa...multzi ma mai intreaba inca daca mai tin la biatul cu care ma`m sarutat prima datalaughing...

| malina_9455 a răspuns:

La 9 anilaughing) din prostielaughing sau din greseala... a fost plin de firmituri de cipsurilaughing