| -'anonimaA'-anti-fundita- a întrebat:

La ce varsta, cum si unde ati avut parte de primul >sarut:?

19 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

La aproape 18 ani, in autobuz cu persoana pe care o iubesc si am o relatie. A fost ceva unic, frumos si nu poate fi descris in cuvinte, a fost plin de iubire si de "emotii".

| TąNyą a răspuns:

La 14 ani în parc, dar cel mai adevărat sărut la 14 ani jumătate în staţia de autobuz :X:X:X:X

FantaSZy.

| cristi202 a răspuns:

Primul sarut adevarat - n-o sa-ti vina sa crezi! - la 30 de ani, si tocmai intr-un spital. Primul sarut "in joaca", la 14 ani. Dar era doar un joc, un joc frumos cu mai multe persoane, insa uitat azi...

| Ela_PuRpLe a răspuns:

La 16 ani, intr-un parc. day dreaming
Am avut numai fluturasi in stomac.

| George1510 a răspuns:

Aproape 14 ani, in baia fetelor de la etajul 3 happy a fost... extraordinar

| swet girl 22 a răspuns:

| kidu_6779 a răspuns:

Hmm...imi amintesc si acum de parca ar fi fost ieri.
Aveam 15 ani si cevahappy.
Iesisem sa ne plimbam undeva la iarba verde langa un izvor.
Eu eram speriata parca de bombelaughinglaughing insa in momentul in care m-a luat in brate am uitat de tot.
Statea sa ploua insa nu mai simteam nici frig, nici vant...nimic.
Pur si simplu pluteam(tinand cont ca tineam enorm la baiatul respectiv)blushingblushingblushing iar ca bonus...pana si privelistea era perfecta.:X
Il stiam aproape si asta insemna mai mult decat imi puteam dori.
Nu cred ca o sa pot uita vreodata acel moment desi prin fiecare sarut pe care l-am impartit gustam cate putin din magia celor mai frumoase sentimente.happy:X

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

La 14 ani; x cu un baiat la care tineam foarte mult; x

| Axel_9404 a răspuns:

Hmmtongue depindehappy primul sarut asa a fost pe la 13 14 anihappydar primul sarut care nu l-am uitat a fost la 15 ani jumatetonguehappy

| Kry_9749 a răspuns:

La 12 ani, cand a fost o joaca, si la 13, unul mai special :X

| Sisuu a răspuns:

La 16 ani!big grin

| EuCuMine_3336 a răspuns:

13 ani.nashpaaa.de ziua fostului mheu prieten...in spatele scoliibig grinlaughing

| iasminhappypills a răspuns:

Aveam 7 sau 8 ani. Cea mai buna prietena a mamei mele are un baiat de varsta mea si eram cu el la mine in camera, ne uitam la un film de desene animate, inca tin minte, Doamna si Vagabondul si atunci am avut parte de priimul pupic. Pupic pentru ca a fost pe obraz, dar a fost atat de dragutzzz, dulce si inocent. Ceva ce am sa tin minte toata viata

| thechosenone a răspuns:

In clasa a 3a respectiv 9 ani aveam si da, cu LIMBA.De catre o fata de 18 ani happy

| Anna_5295 a răspuns:

La 14 ani :X...pe plaja si a fost superb...big grin
u? smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un an. L-am primit de la maica-mea.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 anihee hee ...La ziua unui baiat big grinbig grin! a fost ciudath laughing) glm oh go onCe sa mai straight face m-am simtit extraordinar, dar eu tineam cu adevarat la baiatul laughingcare isi aniversa ziua de nasterehee hee Oricum mi-a placut laughing :Xlove struck

| djnino a răspuns:

Intrebare fara FUNDA WAbig grin nu imi convine...

| mara_8999 a răspuns:

La 15 ani pe o banca in statia de autobuz. laughing