| Nuamnumesrry a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut si cum s-a intamplat? Plsss detalii, cel mai bun funda.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram cu iubitul meu (eu aveam 10 el 15 jumate) si cu squad ul (era moda emo) si eu aveam parul ciufulit ca asa era modawinking si el susotea cu lumea acolo si eu stateam pe Hi5 si cand eram intr o padure ( eu fiind in fata ) m-am uitat in spate si era doar el si a sarit pe mine ghiulea si m-a sarutat. a fost magic. dupa mi-a atins sanii si am mers pana acasa cu el cu mana in sanul meu... incepusem sa alaptez...

| Sofer a răspuns:

Pe la 15 și a fost surpriza maxima sa ma sărute vecina laughing

| SoareDaniel a răspuns:

Ok, un comentariu sincer si pe care sper sa il apreciezi cu o funda. In liceul, cand m-am lasat pacalit de o fata, am aflat ulterior dupa o saptamana de relatie ca m-am lins pe bot cu kilometrii buni de poola. ( si chiar nu inventez )

| dariasisi7 a răspuns:

Deci, aveam 8 ani, ba și eu mare gagicara l am combinat pe vecinul de sus care avea 11 ani.
Eram frumos in scara blocului, nu era nimeni. Ba și îi vine ăluia ideea sa mă învețe să sărut. Deci efectiv ăla mă săruta cu limba. Ba și eu stăteam asa cu ochii deschiși și nu știam ce dracul sa fac, stăteam ca proasta și mă uitam cum mă săruta ăla

| ItIsAlright a răspuns:

16. La un bal de Halloween cu o persoana cu care ma cunoscusem in seara aia si cu care nu am mai vrut sa ma vad dupa laughing A fost misto, dar persoana nu era in tocmai genul meu.

| Liviutltl a răspuns:

La adevar si provocare la ziua unei fete cand aveam 7 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 8-9 ani, ma jucam cu matusa mea care are probleme psihice in fiecare zi, care e cu 30 ani mai mare ca mine, imi era vecina pe vremea aia, avand si eu tulbureli la cap am zis ca dc nu?

| Clytia a răspuns:

La 17 ani. A fost ceva spontan, stăteam pe o canapea, ascultam muzică și trebuie să recunosc că aveam puține emoții. A crezut că e de la frig. Bine, era și frigul, dar într-un procent mai mic. laughing

| Ofiintă a răspuns:

La vârsta de 15 ani. Era tipul de care îmi plăcea mie în perioada respectivă. El avea 20 de ani.
Ne aflam la un party.

| Adry05 a răspuns:

12 sau 13 ani