| DanNy_2546 a întrebat:

Cum a fost primul sarut? plsss detalii...cea mai frumoasa poveste (si reala) FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| JeNeRegreteRien a răspuns:

Sper ca 'danny' vine de la Daniela si esti fata :)) whatever. Primul meu sarut a fost ceva gen fratele meu de vreo 4-5 ani are un prieten pe nume Alex, care are 15 ani aproape 16, si el vrea sa termine liceul si sa mearga la facultatea de subofiteri jandarmi si ii trebuie conditie fizica buna asa ca alearga in fiecare zi seara pe la 7 la poligon (cine e din botosani si stie;) ) si eu alerg dar rar cand e super afara si nu prea e nimic de facut asa ca intr-o zi ne-am intalnit am vorbit si am alergat impreuna dar nimic altceva si am continuat asa cam 2-3 saptamani in fiecare zi din saptamana pentru ca se plictisea si ma chema si pe mine si ma simteam putin prost sa spun nu si mergeam in fiecare zi cu el avem mp3-uri separate adica cand alergam nu prea vorbim, mai mult cand ne odihnim si intr-o zi el isi uitase castile si m-a rugat sa-i dau si lui o casca de la mine, am alergat vreo 30 de minute si a inceput melodia asta https://www.youtube.com/watch?v=Cmm7TmvxrQw si nu ma asteptam la nimic ascultam pur si simplu o melodie el s-a oprit si m-a tras aproape de el si ne-am sarutat aproape toata melodia si era un fel de sarut asteptat mult de tot (astea asteptate sunt cele mai frumoase va zic eu) a fost ceva spontan, dragut si asteptat si a fost primul, parca mi se ''taiau'' picioarele..si el e si frumos rau, adica nu cred chiar e, so dupa ce ne-am sarutat am stat pe iarba intinsi fara pe spate uitandu-ne la cer fara sa spunem nimic, s-a facut noaptea si el a rupt tacerea si a spus: ''cel mai bun prim sarut.'' si avand 15 ani mi s-a parut ciudat nu parea genul, m-am mirat si l-am intrebat de ce si raspunsul ala chiar a fost picatura care a umplut paharul a spus: ''voiam sa am cel mai frumos prim sarut, sa mi-l amintesc toata viata, si ma bucur ca a fost cu tine, si iti multumesc ca nu m-ai dezamagit'' cred ca e cea mai frumoasa chestie spusa de un baiat mai ales ca el nu pare genul in seara aia m-a consus acasa si acum suntem impreuna chiar daca nu a trecut atat de mult timp si acolo pe poligon mergem in fiecare zi seara si ne uitam in vale la casele care au luminile aprinse cred ca e cel mai frumos loc de dus o fata (baieti din botosani daca vreti sa impresionati o fata duceti-o acolo vara noapte pe la 9 searava garantez ca o sa fie impresionata) LUNG DAR MERITA CITIT!

2 răspunsuri:
| ThatsTheSpirit a răspuns:

Naspa. Ma rog, pe moment mi s-a parut cea mai minunata chestie ever. Eram in generala, si eram moarta dupa un baiat care se purta cu mine oribil, iar toata lumea vedea treaba asta in afara de mine. Cred ca vreo doi ani am tot vrut sa il sarut dar imi era frica, si pana la urma am facut-o intr-o zi cand ne-am luat la revedere in drum spre casa. Nu a fost deloc interesant, a fost sec. Si stiu ca dupa aceea mi s-a facut rusine, i-am zis repede "ceau" si am plecat. laughing

| iSaidNo a răspuns:

Eram intr-a 7-a rolling on the floor. Eram cazuta-n limba dupa unu' de la 7A, si normal, cum eu am fost idioata, l-am sarutat cand mergeam cu proful de sport pe teren.[Clasele noastre fac sportul impreuna]Si mda.A fost ciudat o.O.