| DouaPuncteD a întrebat:

La ce varsta credeti ca ar trebui sa isi inceapa fetele viata sexuala? :S

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deinde de la fata la fata happy In functie de cat de prgatite sunt. Unele incep la varsta de 14 ani iar aletele chiar si la 20 happy
Eu cred ca cel mai bine ar fi la 16-17 ani happy

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din punct de vedere medical, varsta minima este de 17 ani si jumatate.

| Aηηy a răspuns:

Cat mai tarziu... 18 ani straight face

| Alina_9354 a răspuns:

Intrebarea a mai fost pusa! Si majoritatea spun ca dupa 18 ani sau mai exact cand se simte ea pregatita!

| darrio2007 a răspuns:

Atunci cand poti realiza daca este bine sau nu.Depinde si de cel cu care iti incepi viata sexuala. Daca este tandru si daca te intelege ca o faci prima oara. Daca va fi un tip mai smucit, prima experienta nu va fi prea placuta.Asta va conta in relatiile viitoare.

| mihaela_7915 a răspuns:

18 ani ar fi de preferat.pentru ca sunt mte riscuri. dar daca ai un pr stabil sh il cunosti bine sh esti c el d mt timp.sti ca e doar cu tine nu mai are relatii c nimeni altcineva sh ai peste 16 ani,, sh esti pregatita vrei asta,, nu e interzis dar d preferat e la 18 ani.sh sa ai grija p cine alegi ca sa faci pasl asta.pupici.ai grija d tine

| danutsik a răspuns:

Atunci cand sunt pregatite sa o faca
atunci cand persoana cu care vrea sa o faca merita
nu e o varsta standardwinking

| eugem35 a răspuns:

18 ani este bine

| MariuZ a răspuns:

La 18, cel mai devreme. Mintea la cap le vine uneori si mai tarziu. Sfintele - cand se casatoresc.
Ghinionistele - niciodata.
Uratele - cand curge vodka destula!

| BuBuLiNa_1408 a răspuns:

Dupa parerea mea, iti incepi viata sexuala cand simti tu ca esti pregatita si ca iubesti cu adevarat, dar ai mare grija ca sentimentul sa fie reciproc ca sa nu regreti mai tarziu.

| crys_4997 a răspuns:

17---19 abia atunci incep sa gandeasca normal...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa nunta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai devreme la 18 ani cand esti maturizata atat fizic cat si psihic. Urmeaza-mi sfatul si-ti garantez ca nu vei regretawinking.

Răspuns utilizator avertizat
| DJ Next a răspuns:

La virsta de 15-17 ani cred cai normal

| soshesays a răspuns:

Cand gasesti barbatul potrivit dar nu mai devreme de 18 ani.

| iubitelxxx a răspuns:

Cand se simt pregatite, nu constranse sau din obligatie...

| alina_8978 a răspuns:

Cand cred ele ca sunt pregatite

| robydj9 a răspuns:

Acumlaughing

| robydj9 a răspuns:

Acumlaughing