| anonim_4396 a întrebat:

Cam cand ar trebui sa isi inceapa viata sexuala baietii si cand fetele, pe la ce varsta si dupa cat timp de relatie?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce legatura are sexul cu o relatie? cand simti ca poti o faci simplu, un mascul alfa o face pe la 15, 16 ani ca nu are timp trebuie sa adune trofee nu ca un beta milog de femei, disperat, obsedat de fundul femei, fetele trebuie sa inceapa cand au chef ele pe la 16, 17 ani e ok, repet sexul nu trebuie sa presupuna relatii

| Emilian65 a răspuns:

Este bine ca si fetele si baietii sa-si inceapa viata sexuala dupa o relatie de durata si dupa 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este ceva scris in piatra laughing. poti si dupa o zi de "relatie" sa faceti sex, poti si dupa un deceniu ca religiosii. cat despre varsta e bine dupa 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tot pleci la faculate incearca sa-i spui "adio" in loc de "te iubesc".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand vreti, de parca ascultati ce credem noi.

| WolfGhost a răspuns:

Baietii cam pe la 18 ani, iar fetele la fel sau pe la 20, zic laughing
dupa o luna, doua de relatie sau depinde dupa cateva zile chiar laughing))

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Baieti - 20 ani.
Fetele - 20 ani.
Le trebuie. o relatie cam lunga, nu chiar lunga.
Adica, cat sa se cunoasca.