| vescan4ever a întrebat:

care credeti ca e varsta la care un baiat ar trebui sa se dezvirgineze?

Răspuns Câştigător
| oOoLadyMoOo a răspuns:

In mod normal, dupa 18 ani, doarece abia atunci corpul tau este complet dezvoltat si pregatit pentru acest lucru.
Daca o vei face mai devreme, corpul tau ar putea suferi diverse infectii, si crede-ma nu cred ca vrei astea, deoarece sunt foarte urate si dureroase straight face.
Ok, in vremurile noastre, sa fi virgin pana la 18 ani e un motiv ce provoaca amuzament prietenilor.
Insa daca esti o persoana inteligenta, si nu te vei lua dupa prietenii tai, vei astepta pana la 18 ani. In plus, atunci esti major, gandesti altfel decat la 15-16 ani. Iar in cazul in care prietena ta va ramane insarcinata, vei fi o persoana cu cap, si vei reactiona diferita fata de cum ai reactiona daca tiai lasa prietena insarcinata la 15 ani.
Parerea mea big grin
Acum faci cum vrei :*
Toate cele bune happy

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

18 ani

| thereforyou a răspuns:

Cand prinde ocazia.

| DeeDee a răspuns:

Cu siguranta dupa ce a intrat in pubertate si eventual dupa ce corpul sau s-a mai stabilizat putin ca sa nu se faca de ras in fata feteihee hee
Sa zicem 15? Se stie ca baietii intra in pubertate la 14-15 ani.

| Yoana a răspuns:

Cred ca 18 ani

kiss

| aditimus a răspuns:

In ziua de azi cred ca limita de varsta este de 14 ani odata cu buletinul vine si fetita!

| nicogeo17 a răspuns:

Mai bine dupa pensionare asa evita problemele

| christinne_1321 a răspuns:

Nu e o varsa anume. Dar cel mai indicat este dupa 16 ani.Toate o sa vina de la sine.

| RestricT a răspuns:

Cand ii va veni timpul happy

| anutzu a răspuns:

Intreab-o si pe ea cand vrea, si o sa vedeti