| ByankaLyana a întrebat:

La ce varsta pot sa fac sex? Vreau sa fac cu un baiat care are aceeasi varsta ca si a mea, 13 ani.Si el m-a intrebat daca vreau.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum e momentul perfect!

84 răspunsuri:
| Yuliana17 a răspuns:

Totusi.nu consideri ca esti cam cruda pentru sex la varsta de 13 ani? eu zic sa mai astepti ai tot timpul din lume gandeste-te bine ca in viitor sa nu regreti pentru greseala facuta, pentru ca timpul inapoi nu il mai poti da.mai asteapta 3-4 ani o sa its prinda bine vei vedea. bafta!

| Ida_Luca_1977 a răspuns:

La 13? Tu stii ca viata sexuala se incepe la maxim 18. Esti prea mica. Hai c-am glumit. Fa, daca vrei iubito. Mult succes.

Alte răspunsuri
| vika9999 a răspuns:

De ce nu ai minte? Esti prea mica! Trebuie sa ai petina mindrie ca sa pui astfel de intrebari!

| Ranger2012 a răspuns:

E perfect! Daca faci sex pe la 13 - 14 ani te dezvolti mai bine happy si te-ai grabit cu funda! oh go on

| Godja_Lylishor_1999 a răspuns:

Esti prea mica fatuca happy

Alte răspunsuri
| KinderPenguin a răspuns:

Totusi varsta de 13 ani este mult prea frageda pentru a incepe viata sexuala; organismul nu este inca dezvoltat si poti avea de suferit. Nu exista chiar o varsta anume la care sa poti face sex. Conteaza sa te consideri tu pregatita si sa fii sigura ca persoana de langa tine merita sa fie cu tine! Te sfatuiesc sa mai astepti. Daca relatia voastra este durabila si iti dovedeste ca te iubeste indeajuns, de abia atunci ati putea trece la pasul urmator!

| ankutza93 a răspuns:

Sa nu faci inca pasul asta, la varsta ta si al lui nu cred ca sti-ti nimic de protejare si iar o sa fie un caz in care un copil a facut un alt copil. dupa parerea mea te sfatuiesc sa mai astepti pana pe la 16-17 ani

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru ankutza93):

Daca nu stie explica-i nu veni cu : nu-i voie voi inca nu pricepeti desi ati fost prunci... fructu interzis tot timpu ii mai dulce decat ala la indemana... Ideea nu-i sai interzici ci sai explici cum sta cu protectia, toate cele si so lasi pe a sa decida

| Miruu2000 a răspuns:

Eu am 15 ani si inca sunt virgina... crede-ma... e singurul lucru care nu il mai poti intoarce. ( bine, poate cu tot felul de operatii, dar nu mai e acelasi lucru ). asteapta un baiat care sa te merite din plin!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Miruu2000):

Esti alta din categoria "prostite de altii" si care mai numesc vaginul "pasarica" asa-i? rolling on the floor))straight facestraight facestraight face. Termina si tu si restul cu prostia "nu o poti intoarce", "sa te merite din plin.Ce's cu aberatile astea fato, te-ai dilit? O AMARATA DE PIELITA(SAU CE DRACI II) NU E O AVERE. Terminati cu magaria asta.Toata dupa ce v-o trageti prima oara stati ca prostele si plangeti ca la ce a-ti renuntat.Reveniti-va hei e doar o prostie de pielita, nimic mai mult.Mai bine astepti si ti-o tragi la 18-19-25 cat o fi si afli ca bou te-o inselat in prima noapte de betie si iti regreti ca ai pierdut atatia ani de distractie si satisfactie ca sa ajungi "cu panza de paianjeni" si ca nu a meritat s-o faci nici cu cel care ti-a "curatat-o"?! "Sa te merite din plin" HAH! N-am auzit magarie mai mare in viata mea.Nici unu nu te merita din plin dupa gandirea asta.Tot timpu asumi riscuri in viata, asta e, in afara de moarte si taxe, nimic nu e sigur.La fel si aici.Limita maxima la care trebuie sa te dezvirginezi e 17 si asa e tarziu, preferabil e 13-14-15-16

| Miruu2000 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Am 15 ani si varsta maxima la care trebuie sa te dezvirginezi nu e 17 ani rolling on the floor cand se simte fata pregatita! poate ca nu toate fetele vor sa ajunga curve... si ba da, virginitatea nu e doar o PIELITA! totusi, e o chestie pe care nu o mai aduci inapoi! trebuie un baiat sa te merite..nu te duci cu primul venit si gata... e alesul inimii tale laughing))))) oricum la 13 ani nu e varsta de facut sex! CATEGORIC

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Miruu2000):

Woooow.Nici ziua de ieri no aduci inapoi dar daca vrei sa ti ceva din trecut fa o poza nu porsti lumea cu teori de genu si cu "pregatita", scuza doar pentru a nu face nu exista asa ceva

| Oanna_Bebe_1990 a răspuns:

Lasa-te de meserie, ar fi pacat s-o faci, sa ramai insarcinata si sa se pricopseasca omenirea cu inca unul ca tine laughing

| Ionita_Alex_1994 a răspuns:

Nu stiu pe la 14 -15 ani eu la 14 am inceput

| SmokeWeed321 a răspuns:

Eu la 13 am inceput dar aveam cu ce, daca are si ala cu ce..macar sa simti si tu cv acolo bafta!
...PROTECTION

| PerfectSmile a răspuns:

Te-ai imbolnavit la mine? Tu realizezi ce spui acolo? De aia s-a dus lumea naiba.Eu zic, ca mai bine ai ramane virgina toata viata.Nu te obliga nimeni, Si in plus te nenorocesti.Insa daca crezi ca e neobisinuit zic ca varsta cea mai buna este intre 25-30 ani.Sa nu de-a naiba sa-ti distrugi viata de pe acum.Pana la urma, faci ce vrei, e viata ta, dar sa nu regreti la urma.

| xPiticaniax a răspuns:

Eu zic ca dupa aia o sa-ti para rau...ma rog...treaba tawinking

| TudorHaciuUnu a răspuns:

Cand e casatoresti!

| Flo205 a răspuns:

La 13 ani nici unul sdintre voi nu sunteti dezvoltati pentru asta. de abia dupa 17 ani sunteti fizic pregatiti. si oricum nu vad rostul sexului la 13 ani straight facestraight facestraight face

| micegirl a răspuns:

Cine incepe viata sexuala la 13 ani? Eu am un iubit dar nu ne sarutam! Doar te iubesc si iesit in oras.

| Xxxxxxxxxxlaxxxxxxxxal a răspuns:

Nu stiu, daca acel baiat chiar te merita...

| Giani_Stan_1983 a răspuns:

Falai draga fa sex la 13 ani ca pe urma te omoara taicatu

| Pislaru_Catalin_1998 a răspuns:

Cel mai bine este sa faci sex la 14-15 ani, fiindca la 13 ani ai putea sa faci sex si sa regreti pe urma

Alte răspunsuri
| Moraru_Ionut_1982 a răspuns:

Daca te maninca fa-o dar fa-o cu unu mai mare sa te simti bine

Alte răspunsuri
| Alexa57 a răspuns:

Eu zic sa nu ii asculti pe ceilalti si sa faci ce simti, dar te sfatuiesc sa te protejezi