| gumaa a întrebat:

La ce varsta v.ati inceput viata sexuala? eu la 14 si mi se pare prea repede

10 răspunsuri:
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Eu la 18... aproape 19. Si a fost momentul perfect. Cred ca e varsta optima pentru asta, deoarece am fost pregatita si dpdv fizic si psihic, si am avut pers potrivita langa mine, nu am facut-o cu cineva doar ca sa o fac si eu. Drept dovada sunt tot cu acest baiat si ma iubeste. La 14 ani mi se pare foarte repede. Fiecare face ce vrea, va vedea mai incolo daca regreta sau nu. Oricum ianinte de 16 ani, cam asa nu ai prea multe cunostinte in materie de sex, nu esti dezvoltat suficient si probabil ca o faci doar pentru. ca esti curios sau din alte motive. Relatie serioasa pana la varsta aia e greu sa ai.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Chiar că e devreme, nu m ai răbdai pînă după 18 ani?

| gumaa explică:

VLADUT19: mi.a placut stai linistit :*... dar mi s.a parut prea repede si nu regret ce am facut

| Azµre a răspuns:

Mult prea devreme alte fete la vârsta ta se joacă cu păpușile barbie. Asta ar fi trebuit să faci și tu în momentul de față.

| OoBunnyoO a răspuns:

Este cam devreme, insa nu cred ca te va afecta prea mult mai tarziu.

| i86e2 a răspuns:

Eu la 18 si mi se pare tarziu, dar nu-mi pare rau. Cred ca as fi preferat sa o fi inceput pe la 16 ani cand urlau hormonii in mine. C'est la vie. Învață să accepți lucrurile pe care nu le poți schimba.

| AriannaAri a răspuns:

Eu la 14 ani si ceva. Sincera sa fiu nu regret pentru ca am o relatie stabila cu iubitul meu de 2 ani si ceva (el avand acum 19 ani iar eu aproape 16).

| sowhatt a răspuns:

Eu nu am inceput-o si mi-e bine asa...big grin

| Mirrre a răspuns:

Eu la 16 ani. aproape 17 big grin

| VLADUT19 a răspuns:

Inseamna ca nu ti-a placut daca iti pare rau laughing sau ti se pare prea repede...