| madulici31 a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala?

fundita cel mai placut raspunsbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| unnimeni a răspuns:

E repetata la nesfarsit aceasta intrebare.
Foloseste optiunea "search" si vei gasi multe raspunsuri...

9 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

La cat am vrutwinking

| Ingerash a răspuns:

Eu nu mi-am inceput-o

| Candice a răspuns:

Nu am inceput-o si am 14 ani big grin

| d3utzsa a răspuns:

Pai daca vrei a iti incepi viata sexual si vrei a aflii varsta eu de ex la 16ani jm!winking
dar ai grija cu cine o faci pentru ca prm data nu se uita niciodta, si in ziua de azi nu prea mai conteaza varstawinking

| euzictutaci a răspuns:

Pai de obicei este recomandat la varsta la care te simti pregatita fizic cat si psihic.
De obicei viata sexuala se incepe cand organismul s-a dezvoltat adica spre sfarsitul pubertatii!

fundita! puppy dog eyesbatting eyelashes

| iulia_7948 a răspuns:

La 17 ani, dupa ce m-am informat bine cum e cu sarcina nedorita, ce e ala prezervativ, dupa ce am vazut filmulete cu avorturi, dupa ce m-am informat de bolile pe care le-as putea lua, sau ce se intampla la ginecolog. va sfatuiesc si pe voi sa faceti asta. eu am avut noroc si de o familie apropiata, care ma sfatuia fara sa le spun eu nimic.

| IoanaAndrei a răspuns:

Cum se evalueaza cel mai "placut" raspuns? Cea mai mica varsta? Cea mai mare? Cea mai aproape de medie? Cea mai aproape de varsta ta? Voi nu ganditi cand puneti intrebari de astea?! Apropo, v-ati*

| yonutz_1730 a răspuns:

Io pe clasa a 4 si crede-ma ca n-am nici o problema fundabatting eyelashes?

| Alecsa11 a răspuns:

Ce poate fi placut la un raspuns ce trebuie sa conste intr-o varsta, deci un numar (sper sa nu vad cifre laughing)?
17 juma'. (cat de placut a fost asta?)