| PinkyAlinusha a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala? Regretati ca s-a intamplat, va placut, cum v-ati simtit?
>big grin

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La 24 de ani si jumatate. Nu regret, a fost un gest rational. A fost placut pana a fost prea dureros ca sa mai simt placere. Dar dupa aceea a fost din ce in ce mai bine.

| hamsterx a răspuns:

In general toti ar trebui sa nu regretam lucrurile pe care le facem de buna voie la un moment dat.Eu nu regret, ba chiar m`am simtit super :X happy

| ivona a răspuns:

La 18 ani si nu regret, chiar daca nu mai sunt cu acel baiat. Am facut-o fara sa fiu presata de el si foarte important este faptul ca nu m-am simtit folosita, ma iubea...il iubeam...numai ca nu a fost sa fie sa ramanem impreuna. A fost dureros, dar sentimentul ca esti atat de aproape de iubitul tau nu se compara cu nimic, mai ales daca in acelasi timp te simti iubita si protejata de el.

| Cristina20143 a răspuns:

Vita sexuala o incepi cand simti nevoia si cand esti sigura ca vrei sa o face, depide de la persoana de la persoana daca regreta.prima data nu prea te simti bine in cazul fetelor dar dupa ce sa zic te simti bine iti dai si u seama.ai grjsa sa va protejatihee hee. pa'pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 10 ani, cum?

| alina08 a răspuns:

Nu cred ca conteaza la cati ani iti incepi viata sexuala atata timp cat tu crezi de cuviinta si tu iei decizia asta. Este ceva ce toata lumea face... ceva placut, bine inteles dureros la inceput dar apoi o sa vezi ce bine e mai ales cand cel de langa tine te face sa traiesti intens clipa de fiecare data :*:*:*