| forever4u a întrebat:

La ce varsta v-ati indragostit prima oara, si cum a fost? big grin

Răspuns Câştigător
| Addaa1998 a răspuns:

La 12 ani si a fost asa de ciudat, am plutit in aer, m-am simtit ca o alta persoana, e greu de explicat, dar te simti ca in al noualea cer.

45 răspunsuri:
| forever4u explică (pentru Violente):

E bine big grin

| Azµre a răspuns (pentru forever4u):

Uite hai că îți las un mesaj pe privat și discutăm să-mi poți da și niște detalii să știu despre ce e vorba, asta dacă e ok cu tine?

| forever4u explică (pentru Azµre):

Ok.

| PlayWithMe a răspuns:

La 13 ani, dar nu a fost asa frumos, era prea inchisa la minte fata, mi-a placut doar fizic.Bafta

| anamariaiancu a răspuns:

La 11 ani Eram clasa a-5-a acum is a-6-a si tot atunci am avut si primul iubit! laughing happy

| Teemo98 a răspuns:

La 14 ani cu adevarat si a fost SUPER!

| RaLuCa542 a răspuns:

Eu la 10 ani de un baiat si nu stiam ce sa fac imi venea sa zbor, ma simteam ca Cupidonlaughing

| Susu_Sweetyy_1998 a răspuns:

Pai prima data m-am indragostit la 12 ani si ce simteam eu este de neexplicat...iar relatia noastra a tinut 8 luni dupa ne-am despartit ca avea pe altcineva si eu tot la fel... dar nu regret niciodata acele momente petrecute cu el. :X si acum inca il plac dar asta este soarta.happy

| Changes a răspuns:

La mine se pare că se întâmplă la 18 ani.Acum simt şi eu cu adevărat "fluturi în stomac".

| AnonymousV a răspuns:

Nu stiu ce-i asta, nu mi s-a intimplat inca niciodata...

| forever4u explică (pentru AnonymousV):

Cati ani ai?

| Alison95000 a răspuns:

La 13 ani. A fost foarte frumos. si toata ziua ma uitam dupa acel baiat, dar din pacate el nu a aflat nici in ziua de azi... Dar ai o senzatie cidata rauu

| LolitaHaze a răspuns:

La 12 ani.winking
A fost super drăguț happy

| xXxDeeaDeeaxXx a răspuns:

10 ani big grin...de un fost coleg deci eram moarta dupa el...cand vorbea cu mine deci pur si simplu nu puteam sa scot un cuvant ma refer nu ca nu aveam voie aveam voie sa vb cu el doar ca aveam emotii big grinD

| Acnalogiadt a răspuns:

Mai ești viu?