| ingerashulll a întrebat:

La ce virsta credeti ca e bine sa-ti incepi viata sexuala, argumente...

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Varsta?
hhhmmm sa vedem varsta nu are nici o legatura cu inceperea vietii sexuale, o sa vezi ca atunci cand o sa vina acel cineva si momentul o sa fie potrivit o sa vrei sa faci sex... totul tine de conjunctura, cand o sa te simti confortabil facand asta atunci o sa se intample!

13 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Căsătoria înseamnă începerea vieţii sexuale. Eu optez după căsătorie.

| e1xtz a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Ff frumos..eu spun sa incerci tu si vezi poate iti iese una din astea, ca la loz in plic...asa ca mi-ar placea sa te vad maritata si dupa barbatu-tau sa o aiba mica, da nu mica, mica de tot..sau mare.de fapt prea mare, brutal de dureros..sau sa fiti atat de compatibili in pat incat sa nu simti nimic, sau sa transpire abundent cand o face cu tine, si pe tine(sunt cazuri)...si exemplele mai pot continua, dar lasa ca nu-i nimic, o sa ajungi in railaughing

| RaniaStill a răspuns (pentru e1xtz):

Nebun esti rolling on the floor))))))))))))))))))))laughing)))) deci am lesinat

| e1xtz a răspuns (pentru RaniaStill):

Eee.un pic de ironie nevinovata(constructiva).Dar nu-i bai, acum este mica, o sa ii treaca si o sa uite ca voia fata mare in noaptea nunti, si sa calce camasa.Mai glumim si noi, ca si asa e greu sa mai zambesti in zilele astea.zi usoara

| RaniaStill a răspuns (pentru e1xtz):

E si ce dk se marita cu el si dk o are mica nu are nimic poate cu timpul o creste laughing)laughing)laughing)laughing)

| e1xtz a răspuns (pentru RaniaStill):

Hahhah...laughinglaughing,buna asta, dar daca este prea mare...ce face, mai taie din ea!laughinglaughingzi faina

| Trolli a răspuns:

Cand organismul este suficient de dezvoltat, cam 18 ani!
Si cel mai important cand te simti pregatita, fara presiuni din partea partenerului, sau fara sa te simti exclusa din grupul tau de prieteni pentru ca ei au facut-o, si ai ramasa singura virgina! Trebuie sa te gandesti doar la tine si la ce consideri tu ca iti face bine!

| Robbu a răspuns:

Da nu e o varsta sau o regula.Cand te simti pregatita, si simti in interiorul tau ca organismul poate face asta, de ce sa nu o faci happy

| Azµre a răspuns:

Poftim, lectură plăcută

http://www.tpu.ro/......e-va-aduc/

AI să găsești aici răspunsuri la toate întrebările care le ai legate de începerea vieții sexuale.

| Felys a răspuns:

Se zice ca fiziologic dupa 17-18 ani, atunci organismul este suficient de matur pentru a suporta o sarcina eventual, in cazul fetelor

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Sunt multi care spun cand sunt mici zic ca dupa ce se vor casatori, dar adevarul este altul: Se dovedeste ca majoritatea peroanelor dinziua de astazi au inceput viata sexuala inainte de 18 ani. Eu sfatuiesc la 16 este bine sa incepi viata sexuala PROTEJAT, dar ar fi sfatuit sa va cunoasteti partenerul de sex foarte bine big grin

| Adrianaa15 a răspuns:

Eu zic ca viata sexuala nu trebuie sa o porgramezi tu. Ea vine atunci cand te simti pregatita, pe moment.Pe la 17 - 18 ani, cam asa. Sa iti incepii viata sexuala dupa casatorie nu e bine, adica daca nu va potriviti? Stiu de la oamenii mari. Decii. ai grija ce alegi :*

| Mehigh_Mihaitza_1993 a răspuns:

89...daca apuci