| cebandan98 a întrebat:

La ce virsta e potrivit sa te intilnesti? Am 14

Răspuns Câştigător
| emma0 a răspuns:

Nu este o varsta anume pentru intalniri..totul depinde de sentimentele tale. nu esti niciodata prea mica sau prea mare pentru a avea un prieten. tot ce te sfatuiesc e sa ai grija pentru ca sunt multi care iti vor raul si sa faci acest pas doar daca esti sigur/a ca merita happy

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu cine cu ursul?

| h3r a răspuns:

Vrei să-ți spunem că e bine la 14 ani? Bine, așa să fie.
Nimănui nu-i strică un suculeț la vârsta asta ori o plimbare.

Răspuns utilizator avertizat
| LovellyAngel a răspuns:

Este ok sa mergi la intalniri, plimbari, tinut de mana, saruturi. Dar atat...

| Ajutatorool a răspuns:

Sa te intalnesti? Cu cine? De ce?

| NoisyDream a răspuns:

De ce ar trebui sa ai o varsta anume pentru o intalnire? nu e ceva ilegal te poti duce la cate intalniri vrei tu la 14 ani sau poti astepta pana pe la 30 ca sa fi pregatita. laughing

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Nu exista o lege cand. Sa te intalnesti... Doar trebuie sa aștepti putin

| Christian1000 a răspuns:

Nu exista o anumita varsta, de ex eu am iesit prima oara la 12 ani laughing

| biciuscar a răspuns:

Da!

| JusstTymo a răspuns:

De pe la 14-15 e ok da nu exagerat