| alincik_8717 a întrebat:

Ce parere aveti e bine sa te intilnesti cu un baiat la virsta de 14 ani?

10 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Da.

„Dragostea" apare de la 14 ani în sus. Adică sentimentele sunt mai puternice şi adevărate faţă de când erai mai mică.
E ok.
Eşti mai matură, ştii mai multe.

FantaSZy.

| Rukhsandra a răspuns:

Da

| cristina a răspuns:

Da

| Florry19 a răspuns:

Asta depinde şi de ceea ce simţi tu!
În opinia mea, la 14 ani e numai bine să te întâlneşti cu un băiat!

| emma_6707 a răspuns:

Dăăăăăăăălaughing distractie placutabatting eyelashes

| shakira a răspuns:

Da... logik, kine a zis ca nu-i bine inseamna ca nu stie ke zice sau traieste inca in perioada lu ceausescu...pe bune acum, rolling eyesrolling eyesrolling eyes

| ady90 a răspuns:

Poate e normal as te vezi cu baietii de la 14 ani dar nu e DELOC normal (DUPA PAREREA MEA) sa iti incepi viata sexuala la 14 ani

| galcionak a răspuns:

Asta clar ca da

| DramaQueen163 a răspuns:

Da eu am in clasa o colega care din cls a 5-a se saruta cu prietenul ei la scoala in pauze dar daca uh ai 14 esti destul de matura

| Lariii a răspuns:

Pai, da.
esti destul de matura pentru. asta. :*