| anonim_4396 a întrebat:

La ce visati in " secret "?

Răspuns Câştigător
| FolkVld a răspuns:

Sa ma penzionez la 18 ani si sa am o pensie de 1.000.000 de euro.care sa imi asigure viitorul.atat:X

19 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

La momentul in care o sa ma ia din nou in brate.Chiar daca asta se intampla de multe ori pe zi... Abia astept!

| mgtow a răspuns:

Am visat ca era o casa mare ca si cum ar fi o vila si il vazusem pe varul meu cum ii scotea pielea de pe el parca ii coseau ceva apoi eu am fugit si cineva m-a vazut dar m-au prins si m-am trezit pe acel pat ca sa imi scoata si mie pielea de pe corp si atunci am zis. Iesi afara din vis nu mai vreau sa vad si m-am trezit din pat.

| Bacemi a răspuns:

La iniţiativă. Nu a mea.

NOname
| NOname a răspuns:

E secret.batting eyelashes

| CoquineNoire a răspuns:

La o lume "safe" din toate punctele de vedere.

Răspuns utilizator avertizat
| ascovit a răspuns:

laughinglaughinglaughing

Eu visez in secret ca sunt fantoma si il bantui pe un baiatrolling on the floor.Nu mint, e adevarathee hee

| ascovit a răspuns:

Eu visez ca il bantui pe un baiatlaughing. Si mai nou, ma gandesc la cum ar fi daca pe TPU nu s-ar mai incalca regulile, si caegoriile ar fi respectate!

| unknow a răspuns:

La,.[el]

| pwp a răspuns:

La Ian Somerhalder love struck

| Mynewlifestyle a răspuns:

La un basm adevarat!laughing in care totul pare magic stau intr-o casa mare cu persoana iubita, totul pare atat de real in cat imi vine sa fac pe nebuna in acel vis si o campie mare in fata casei plina cu papadii si iarba verde verde:X+ un copacel si o terasa unde sa fie un balansoar in care mereu seara ma visez in bratele persoanei iubite si apoi adormhappy cu zambetul pe fata si deja in vis par mult mai matura de cat sunt petrecerii seara, multe reusite timp petrecut cu BFF si brusc aman2 suntem in aceiasi casa.Un catel pufos si dragut tongue fluturi peste tot.dar cel mai mare vis CA VISELE SA DEVINA REALITATE!

| Rurouni a răspuns:

La mai multa minte pentru oamenii din ziua de azi. day dreaming Ce vis.

| Allee_4312 a răspuns:

La cel dorit day dreaming la acel baiat care ma face zi de zi sa zambesc, sa rad si mai important ca toate: sa iubesc love struck!

| JusTxMe a răspuns:

La o lume perfecta in care sa nu mai existe suferinta :Xsi sa pot fi cu pers iubita fara sa se bage nimeniangry. vise maica, vise, viselaughingday dreaming

| Crystina_6663 a răspuns:

La persoana iubita chiar daca stiu ca el sau ea nu te place continui sa speri eu numai asa adorm! funda:O3puppy dog eyes

| ioanaioana a răspuns:

E na, pai daca am spune nu ar mai fi vis in secret big grin

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, daca ti-as spune, n-ar mai fi secret big grin.

| Amelii a răspuns:

Phoai, la ziua cand voi ajunge ca Bianca Dragusanu. Glumesc, asta ar insemna sa mai cresc vreo 15 cm, silicoane extensii si alte minuni. Visez, la marea dragoste.

| AneZniP a răspuns:

La iubithul meulove struck...numai gandinduma la el pot adormi... day dreaming:X