| AvalohAlyn a întrebat:

La ce visati in viata asta? Sau visati la ceva?

12 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Sa-mi iau restanta

| anonim_4396 a răspuns (pentru whatevernvm):

Lasa naiba TPU atunci si pune mana pe carte

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Am dat-o azi, acum astept o minune sa vad daca am luat-o

| Speed99 a răspuns:

Nu, nu visez la nimic. Prefer sa fiu realist, in loc sa ma mint singur. Iau viata asa cum vine.

| RAY a răspuns:

Ca whatevernvm sa nu isi ia restanta, nu visez la nimic,pur simplu merg pe drumul vieti mele cu mici scopurii atat, as vrea sa slabesc, sa bag culturism, sa am iubita poate, sa am copii, salar mai mare, sa locuiesc in Germania, sa imi iau s8, sa calatoresc in toata lumea, sa acumulez noi cunostinte, sa imi fac prieteni noi

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Sa iti iei s8 e baza

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Si tu restanta

| GoldenZenith a răspuns:

La un stripper sexy.

Nu visez la nimic. Nu vad rostul.

| Caro34 a răspuns:

La multe lucruri pe care am inceput incetul cu incetul sa le materializez! Numai bine!

| CleanHeart a răspuns:

Visez sa imi termin liceul, sa iau bacul, sa fac o facultate, o familie, sa imi traiesc restul zilelor ca si cum ar fi ultimele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu visez la nimic, vreau decat sa fiu sanatoasa, restul lucrurilor se fac.