| MayBeWill a întrebat:

Visati mult cu ochii deschisi? Cam la ce visati?

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Ma gandesc la viitor in general

| zurick a răspuns:

Visez că o să lucrez la EAS.
Dar desigur asta nu se va întâmpla pentru că nu mă compar eu cu cine lucrează acolo.

| Duucu a răspuns:

Imi place sa-mi creez scenare fantasy, lupte cu dragoni si chestii laughing

| unprietenaproape a răspuns:

Bogatii, averi, bani (multi), vacante exotice, ziua nuntii mele, si (la, printul,, din poveste),
la viitoarea mea casa din. nu stiu unde doar ca mi o imaginez, si la ceea ce mi doresc eu sa fac in viata.

| Giulikaa12 a răspuns:

Vises destul de des cu ochii deschisi, mai ales la scoala.Deobicei visez la lucruri care nu se vor intampla niciodata.