| unasempliceragazza a întrebat:

LA citi ani ati avut primul vostru sarut? cum a fost? eu am 14 ani si inca nu am avut primul sarut in toata firea, adica am avut un prieten si l-am sarutat de doua ori pe buze dar a fost doar ca un pupic. dau funda pentru cel mai mumos raspuns

Răspuns Câştigător
| LoveMcDreamy a răspuns:

Era acum un an chiar de ziua indragostitilor(14.02 nu de deagobete)! Eu si prietenul meu ne plimbam intr-un parc.Ningea si era asa de placut! Cum ne tot plimbam am apucat sa ne tinem de mana.Mergand si iar mergand mie mi se facuse frig fiindca nu eram imbracata atat de gros! Prietenul meu m-a luat in brate(a zis ca m-a luat in brate ca sa nu imi mai fie frig) si ne-am asezat pe banca.Am mai tot vorbit si eu ma uitam in ochii lui si el in ai mei, si el mi-a zis sa inchid ochii fiindca are sa imi dea o surpriza! Cand i-am inchis am primit primul sarut si cel mai frumos moment din viata mea! Apoi el m-a condus acasa! Primul meu sarut a fost la 14 ani!

5 răspunsuri:
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

laughingeu inca nu am avut un prim sarut desi la 14 ani multi zic ce nu ai avut iubita? nu te-ai sarutat? Pai daca nu am gasit ce cautam oricum sper sa gasesc persoana si apoi iti voi povestit totul detaliattonguewinking

| Anonim3007 a răspuns:

Primul meu sarut a fost acum o luna am 13 ani ( pei ii placea de mine si mie de ea dar nave-am curaj sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea si prieteni nostri comuni au hotarat sa ne ajute intr-o zi am jucat adevar si provocare totul mergea normal pana am ales eu provocare m-au pus sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea si daca zice da sa o sarut am aceptat si asa am facut :X ) fundita?

| patchouli a răspuns:

Primul sarut a fost la 10 ani cu un vecin.El era cu 1 an mai mare ca mine si ne intelegeam bine, ieseam pe afara in fiecare zi si am vrut sa vedem cum e.Cum am zis noi atunci "sa facem ce fac aia in filme" laughing sincer.nu am o amintire prea placuta despre primul sarut pentru ca nu a fost cu persoana potrivita sad

| iulialostlove a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 11 ani eram pe banca afara cu doi baieti si jucam adevar&provocare si respectivul baiat a ales provocare si a fost sa ma sarute dar a fost un simplu pupic si dupa am ales si eu provocare si a fost aceeasi...si din nou un simplu pupic dar dupa o jumatate de ora cand era bezna afara ne'am sarutat cu adevarat si dupa a devenit prietenul meu, si a fost cea mai frumoasa vara impreuna...

| AnThRaX_7168 a răspuns:

Poy pe la 13ani am avut primul sarut...si a fost super laughing