| bombonika1799 a întrebat:

La inceput am stat cu un baiat doar ca sa uit de fostul meu iubit,dar baiatul acela a inceput sa ma iubeasca si mi-a demonstrat asta,eu am ajuns sa tin la el, dar nu-l iubesc si nu ma simt atrasa de el, ci de alt cineva ce ar5 trebuii sa fac,in ultimul timp era sa ne despartim, insa nu m-a lasat inima sa-l ranesc si sa ma despart de el.ce ar fi bine sa fac sa stau cu el care ma iubeste, dar nu-l iubesc sau cu cel de care sunt indragostita si ma face sa simt fluturasi(p.s: este un baiat de nota 11)?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu te complace in compromisuri, asculta-ti inima si du-te la cel de care esti indragostita.

| neutrino a răspuns:

De ieri si pana azi deja valoarea printului a mai crescut, dar nici azi nu ne spui daca el te doreste.

| Alcyon a răspuns:

Ar fi bine sa te desparti de prietenul tau. Si alta data nu mai proceda astfel. Nu intra intr-o relatie, doar pentru a uita un fost. In felul asta nu faci decat sa-ti complici existenta in mod inutil.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Oare de cate ori am spus asta pe forum ca nu e bine sa intri intr-o relatie noua doar pentru a-l uita pe fostul sau de a o uita pe fosta?

| xK1nD3rX a răspuns:

Pai simplu. Punete in situatia lui. adica tu sa crezi ca el te iubeste si tu sa il iubesti si dupa el sa vina la tine, mno stii ceva am stat cu tine ca sa uit de fosta, acum ma despart de tine, bye. Gandeste si tu inainte sa faci ceva. Bafta.