| anonim_4396 a întrebat:

La inceputul anului s.a mutat un tip in scoala, a inceput mai de curand sa imi placa mult de el, si el ma place, problema este ca el e clasa a 7, trece a 8 iar eu trec a 9, dar el e frumos si inalt sad, mai sunt 3 saptamani, are rost sa mai incerc sa fiu cu el? voi atrage prea prea multe barfe?

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

Poti incerca dar iti spun ca o fata de clasa 9 nu poate gasi nimic interesant(la o usoara investigatie) la un baiat de clasa 7 oricat de perfect al fi el.Baietii se dezvolta mai greu ca fetele, iar ei nu pot intelege ce simte o fata de varsta ta.Incarca sa iti gasesti un baiat de varsta ta sau mai mare ca tine preferabil clasa 10-12, daca vrei sa ai o relatie serioasa si ambele parti sa se implice.Nu cred ca vrei sa fii dadaca:p

2 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

Si ce daca e a 8-a si u a 9-a? eu in a 8-a am avut prietena in clasa a 7-a... faci cum vrei, eu iti zic ca poti sa fii cu ea.Barfe? daca vrei nu trebuie sa afle lumea...un fel de "secret discret" happy

| NimeniAnonim888 a răspuns:

Eu zic ca nu conteaza varsta, daca iti place de el, iti place si punct.
Iar asta cu barfe, sti cum este niciodata nu poti sa ii impaci pe toti!
Daca il placi si daca el te place, nu mai astepta si lasa lumea sa barfeasca.Ei raman cu vorbele iar tu cu dragostea.
Funda?