| GoDiePlease a întrebat:

Deci am fost impreuna cu o fata timp de 3 saptamani apoi ne-am despartit dar in loc sa o uit am inceput sa tin din ce in ce mai mult la ea + ca ne-am mutat in aceeasi banca la scoala. Dupa un timp am uitat-o dar am plecat intr-o excursie cu scoala in care a venit si ea unde am inceput sa ma port mai frumos cu ea si s-a indragostit din nou de mine. Si mie mi se reaprinse scanteia dar am inceput sa ma port un pic mai urat din cauza colegilor. Si iar ne-am departat unul de celalat. Acum e vara si am pierdut legatura dar daca la inceputul anului scolar imi va placea din nou de ea? Sa incerc sa ma port si mai frumos cu ea si sa mai suport cateva batjocori de la colegi sau sa o uit de tot? si sa suport?

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Băiatu, DACĂ tu o iubeşti ţi se rupe pl de muiştii ăia care comenteză. Nu o lăsa să îţi scape, O IUBEŞTI / TE IUBEŞTE. Poartă-te frumos cu ea, merită.

2 răspunsuri:
| WolfyDy a răspuns:

As zice sa ii ignori pe colegii tai si sa te porti frumos cu ea.Si daca te desparti iarasi poti sa o uiti.Mereu a 3 oara nu maitine.Ei bine cate o data mrge dar rareori.

| jaktim a răspuns:

Daca cineva trebuie sa iti spuna ce sa faci atunci acela esti tu nu altcineva.