| anonim_4396 a întrebat:

La liceu,dacă se dă cineva pe lângă o fată care are iubit, nu iese scandal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă aceea fată are iubit si observă ca un alt băiat se dă la ea. Evident că fata îl refuză. Şi dacă acel băiat tot continuă aşa. S-ar putea să primească si bătaie de la iubitul fetei.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un scandal sau chiar bataie intre un iubit si un eventual pretendent la gratiile iubitei, se poate produce/intampla indiferent de locul actiunii, timpului sau modul in care se produce respectiva intentie de "furt al iubitei". Aviz amatorilor. laughing

| Staind a răspuns:

Iese, cum sa nu iasa

| LanaDelRayFan a răspuns:

Depinde. Am avut şi noi un caz ca acesta în liceu. Baietii s-au certat pentru fata respectivă, si-au dat pumni, dar scandalul a ajuns la urechile directoarei si s-a propus sa li se scada nota la purtare. happy dar asta nu inseamna ca asa este in toate liceele. Depinde. pot rezolva si pe cale amiabilă.

| ABCD122 a răspuns:

Iese, iese