| Demeister a întrebat:

La o petrecere în facultate/liceu ai putea să dansezi/vorbeşti cu o fată foarte frumoasă chiar şi dacă are iubit?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca da, deoarece asa se cuvine sa se procedeze la un bal/petrecere, mai ales intre colegi. Probleme ar putea sa apara doar in cazul in care iubitul este un "imbecil" gelos.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur.

| Emilian65 a răspuns:

Da, de ce nu?

| Sfatosul2012 a răspuns:

Da poti sa vorbesti cu oricine. Se presupune ca ai trecut de clasa a V-a si ca esti destul de matur sa stai de vorba cu o femeie fara sa fie nevoie sa intervina prietenul/iubitul ei sa ti dea vreo una. Sunt niste norme de comunicare peste care nu poti sa treci.