| Catalinblue a întrebat:

La magazine se vand prezervative si minorilor am 17 ani dar sunt mai mic de inaltime daca imi dai 14. Va ia la intrebari? La cati ani ati cumparat primele prezervative? Multumesc

7 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Du-te domnule la supermarket, nu are nimeni treaba cu tine.

| unknownn a răspuns:

N-are treaba ma straight face

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU te ia nimeni la întrebări : şi la 14 ani ( ca să nu mai zic de 17 ) îţi trebuie prezervativ, nu doar la 20!

Sau poţi merge la super/hiper-market ( gen Cora, Kaufland, Auchan, Carrefour, etc. )...

Toate cele bune.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Ce sa aiba cu tine? Sunt niste oameni jalnici, ei incalca legea si vand tigari minorilor! Cand vine vorba de sex, chiar si daca esti minor, nu se mai considera ilegal, ca sa-si faca banii...Cumpara linistit! happyFunda?

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Se vind. Nu te va intreba nimic.

| CrinaCorban a răspuns:

Kry.crinna sper ca te pot ajuta

| oOionutzOo a răspuns:

Eu la 14 ani dar e mai bine sa trimiti pe cineva care are 18 ani sati ia