| TheSpecialOne a întrebat:

Se vand prezervative la supermarket sau la farmacie minorilor?

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Logic.

| swagMeOutBitch a răspuns:

Daca ai 10-11 ani[asa cum ai tu] nu iti da nimeni nici un prezeravativ

| Fabian20 a răspuns:

In in caz ca nu iti da la farmacie te duci intr-un supermarket si de obicei sunt puse pe langa casa cand trebuie sa platesti...in caz k iti e rusine le bagi printre celelalte cumparaturi...si gata

| MrAlex a răspuns:

Daca ai 16 ani nu este nici o problema dar cel mai bine cumpara de la farmacie happy

| k4Zy a răspuns:

Da,se vand

| Anonymous95 a răspuns:

Da. Nu conteaza ce varsta ai.

| Veteranul a răspuns:

Da,se vand.
dar daca totusi sa presupunem ca casierul/casiera nu vrea sa ti le vanda sau mai stiu eu ce spune-i simplu:preferi sa o fac fara?

| Alleeexutzuuu a răspuns:

Iti da cam peste totwinking tongue