| emma40101 a întrebat:

La mine in clasa e un baiat de care imi place. El e zodia pesti si eu gemeni si horoscopul spune ca nu ne potrivim.ar trebui sa ascult cea ce spune horoscopul?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce-ti lasi viata condusa de asemenea prostii?
De ce iti pui frana singura?
Daca citesti 10 horoscoape, ale aceleasi zile, vei descoperi ca vei pati 10 lucruri complet diferite unul de altul.In care vei avea incredere?!?
Ignora horoscopul,e cea mai banoasa meserie dupa Mama Omida si dau acelasi rezultat egal cu zero!
Observa omul, cauta-i sufletul si studiaza-i reactiile, lasa horoscoapele!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ar trebui să asculți inima și să gândești rațional.
www.elystar.ro, secțiunea horoscop.
Pa, pa.

| soul2soull a răspuns:

Daca horoscopu zice sa te arunci in dunare fiindca mercur e in conjunctura cu venus tu te arunici in Dunare?

| DNSK a răspuns:

Lasa-l dracului de horoscop! marte e retrograd si saturn e ascendent in pluto! fugi si baga la lotto! (da-ti 2 palme! nu te mai lua dupa saracia aia de horoscop k toate's de pe net, si in plus.din pct de vedere al religiei ortodoxe.e pacat!) bafta

| HeartBreaken a răspuns:

Incearca! Nu crede mereu ce spune afurisenia aia! Eu m-am uitat la horoscop o data si imi spunea ca nu o sa am noroc in dragoste in saptamana aia si chiar atunci mi-am facut un nou iubittongue Eu zic sa ai incredere in tine si sa lasi horoscopurile deoparte o vreme deoarece nu mereu se potrivesc cu viata reala! Succes cu baiatu!

| CataBlue a răspuns:

Cand nu exista horoscop ce faceau? Asculta ti inima. Daca ti place cu adevarat cineva nu mai conteaza nimeni si nimic. Fericirea e complicata

| tcl a răspuns:

Nu trebuie sa-l asculti tot ce trebuie sa faci este sa-ti asculti inima si daca vei gresi sa nu-ti para rau ca nu ai ascultat horoscopul ci inima, din greselii inveti happy