| frumoasa_7306 a întrebat:

La mine in clasa este un baiat de care imi place si suntem acum in clasa a 3 a el are o prietena ce mi se pare tiganca dar este doar prietena de gradinita nu iubita sau ceva! In clasa intai nu il placeam pentru ca avea clei in urechi chiar ma certam cu el si il batjocoream spunandu-i ca are o iubita tiganca el ma batea... dar asa usor in gluma sa nu intelegeti ca este grav...sau altceva...in fine in clasa a 2 a a inceput sa ma placa am simtit asta, m-am impacat cu el, el nu a spus nimanui ca ma place(nici mie) si am inceput sa simt si eu ceva pentru el eu am spus doar unei prietene(cea mai buna) in clasa a 3 a i-am spus si lui dar el a zis ca nu prea stie un raspuns daca ma place sau nu e mai tarziu cu 6 luni am trimis 2 prietene la el sa il intrebe daca ma place si cat la suta el a zis ca da, 97% si odata la sala de sport l-am vazut cu doua fete care pareau indragostite de el si prietenele mele s-au dus la el fara sa ma intrebe pe mine daca vreau sa se duca la el si ele i-au spus sa ALEAGA DINTRE MINE SI FETELE ALEA iar el nu a spus nimicpeste cateva zile am trimis iar prietenele mele sa-l intrebe daca vrea sa stea cu mine in banca in a 4 a si el a zis nu pentru ca nu ma mai place nici 1% si acum prietenul lui cel mai bun ma place se cearta amandoi si in plus toti baietii din clasa ma plac chiar daca eu cred ca sunt urata si eu il plac pe cel mai bun prieten al lui dar mai mult il vreau pe el nu stiu ce sa fac sa aflu de ce nu ma mai place deloc dau 100 funde pentru cei care raspund

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Nu crez ica ar trebui sa inveti tabla inmultiri si dupa sa te gandesti la dragoste si altceva? Ai destul timp o sa vezi...

6 răspunsuri:
| delisa a răspuns:

Hmmm...poate vrea sa ii faca drum liber prietenului lui! Eu asa zic! Daca nu avea nici un motiv sa nu te mai placa sigur asta e! Si daca te vei cupla cu prietenul lui vei afla si raspunsul pentru ca daca el inca te place cand te va vedea impreuna cu celalat baiat sigur va fi gelos si vei observa asta! Succes!

| LilWayneGreen a răspuns:

Mai bine ti-ai vedea de scoala.

| Miruna_4399 a răspuns:

Esti clasa a 4 a, linisteste-te! oricum baietii se maturizeaza foarte greu! nu iti inchipui ca el te poate intelege sau ca poate macar sti cum este sa placi pe cineva. sunteti inca mici! tu ar trebui sa-ti vezi linistita de scoala, nu sa iti faci griji din cauza baietilor!

| hb a răspuns:

1. Poti sa dai doar o funda pe intrebare
2. Mai cresti, eu la varsta ta inca ma mai jucam cu papusile.
3. Baietzii, la varsta asta sunt foarte imaturi (e si normal), mult mai imaturi ca fetele, deci nu stiu ce sa zic, tu ce vrei de fapt de la el? Sa fiti prieteni? Incearca sa-i intrii pe sub piele, sa te joci cu el mai mult, desi nu sunt convinsa ca va merge, baietii sunt rautaciosi. Fundita puppy dog eyes?

| FataTPUpunctRo a răspuns:

fa fetitowinking ce dracul faci, ura de rasa? Si ce daca fata aia e tiganca? Faa fetitowinking mai bine vezi-ti acolo de scoalawinking Mai e pan' la baieti.Si mai ai grija cu "tiganii" cred ca au uitat parintii tai sa te educewinking.

| Dildau a răspuns:

Pff, cu astfel de intrebari, cred ca ar trebui sa se discute chiar de la gradinita despre sex si dragoste...