| ILoveMyBed a întrebat:

Ok, deci este un baiat pe care il plac, doar ca inainte ma certam cu el dar intr-o zi ne-am impacat, si in acea zi eu i-am spus ca il plac, nu s-a schimbat nimic, ba chiar stau mai mult cu el decat stau cu cea mai buna prietena a mea, intr-o zi i-am spus ca eu nu sunt geloasa, adica dc imi place de cineva, poate sa faca orice ca nu sunt geloasa, si din acea zi, numai in ciuda imi face, se da la toate prietenele mele s se uita la mine sa vada dc ma enervez. Intr-o seara, eram intre blocuri si mie imi era frig, si el mi-a dat bluza lui si el a ramas in tricou, adica era seara, ploase si el ramase in tricou, si cand ma suna painti sa vin in casa, m-a luat in brate si nu mai vroia sa-i dau drumul. Ce credeti, ma place, dau funda.

3 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Intreaba-l ce parere are despre tine big grin

| anneelena a răspuns:

E posibil, dc nu-l intrebi? poate ca te vede doar ca pe o prietena

| DenisejUSTmE a răspuns:

Eu nu stiu sigur.Eu cred ca ar fi bine sa-l intrebi chiar dca nu raspunde cu ce te asteptai tu, nu trebuie sa te superi:d. Poate te vede doar ca o prietena sau mai mult de atat, depinde de tina sa-l intrebi.Si sti ca gestul de a da geaca unei fete si de a ramane baiatul in tricou este ceva, adica, este foarte frumos din partea lui! Cine stie poate te place!

Sper sa alegi ce e mai bine pentru tine!
Bafta!