| deea_6544 a întrebat:

La mine in parc e un baiat dragut de la o vreme ma tot baga in seama pe facebook pe mess pe afara credeti ca ii place de mine?
P.S- in timp ce ma uit altundeva el se uita la mine si cand intorc capul brusc la el se uita altundeva

Răspuns Câştigător
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Salut! Mai mult ca sigur te place. Daca il placi si tu, invita l intr o zi sa va plimbati aman2, singuri. Vorbiti mai multe si intreaba l daca te place, sa poti fi sigura. Daca zice ca da, recunosti si tu. Dupa ce va urma va fi de la sinehappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place. dupa cum reactioneaza te place.:*
e atent la tot ce zici?thinking te analizeaza din cap pana in picioare? daca e zi asta sigur de place.

| tslex a răspuns:

Daca e adevarat ce ai zis, te place sigur.asa fac si eu.