| Lorii3 a întrebat:

In ultima vreme, un baiat din liceu se tot uita luung la mine. De fiecare data cand ma vede se uita chiar daca ma uit si eu sau intorc capul. Daca merg intr-o directie se uita, iar daca merg in cea opusa de unde mergea el tot se uita. In schimb, are prietena de mult timp si e mai mare ca mine cu 3-4 ani. Voi ce credeti? Eu il plac si sper sa primesc niste raspunsuri dragute :3. Va multumesc mult! >big grin

Răspuns Câştigător
| adryana2001 a răspuns:

Pai, poate a aflat ca il placi si tocmai de-aia vrea sa cunoasca mai bine persoana care il place, dar poate fi posibil sa te placa! Bafta!