| vladeraser3 a întrebat:

La multi ani, un nou fericit! Am si eu 2 intrebari: Cum iti dai seama, daca o fata timida te place si cum sa abordezi fetele de acest tip?

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

O intrebi: "Fa, ma placi sau nu? Io te stiu ca esti timida, dar e sansa vietii tale".

Ea e timida, nu tu. Asta e un avantaj al tau, s-ar putea sa-i fie rusine sa zica nu... smug

| vladeraser3 explică (pentru Ineys):

Sigur, asta voi face! MULTUMESC DE RASPUNSlaughing.Ps:Nu voi face asta niciodata!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ineys a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Eram ironic. rolling on the floor Nu ma lua in serios. Sa nu faci asta.