| Acadeeeaa a întrebat:

La nunta in ce moment calca mireasa pe mire?
Ca am vazut ca asa e traditia, ca mirele sa fie sub papuc devil. Dar in ce moment al cununiei religioase?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce zici acolo mai fata? Atat ii trebuie sa calce pe mire ca se poate alege cu piciorul rupt, asa rau au cazut barbatii prost trebuie sa fie ala care se lasa calcat.

| harciog a răspuns:

Bag seama ca vrei sa ramii numai cu jumatate de cununie si fara mire pentru tot restul vietii.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu cred ca mirele ar trebui sa fie sub papuc sau mireasa.Trebuie sa fie egali din toate punctele de vedere.

| Acadeeeaa explică:

Barbatul este calcat usorlaughing. Nu il calci sa il omoristraight face!

| cherrybomb a răspuns:

Cand intra in biserica
dar te sfatuiesc sa nu faci lucrul asta ca sa nu va luati la cearta in bisericalaughing

| RoXxy a răspuns:

Dupa cununia religioasa.Acolo unde se tine cheful.Si nu stie prea multa lume despre aceasta traditie.Nu de mult am auzit si eu.Pe aici nu e asawinking

| Wehrmacht a răspuns:

Doamne ce obiceiuri primitive...

| DeNySa000 a răspuns:

Pai cand i se pune cununa pe cap mirelui... mireasa il calca usr pe mire pe picior

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La iesirea din bisericahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La iesirea din biserica.Dar cine sa fie asa de nesimtita sa faca asta? Adica va luati la cearta din prima zi!?:I