| 19701612 a întrebat:

Bună ziua! Daca fac nunta mai restransa fara rochie de mireasa, avand si eu si mirele 50 ani, sunt ceva probleme la biserica(a doua nunta pentru mine), mirele la prima nunta? Suntem prea batrani pentru acest eveniment?
Va mulțumesc pentru un eventual raspuns.O seară minunată.

3 răspunsuri:
| MariaEElena0505 a răspuns:

Oh Doamne, nu. Și mama s-a recăsătorit la 43 de ani. Conteaza sa fiți fericiti, sa va înțelegeți. Iar dacă simțiți nevoia sa va căsătoriți..sa faceti o nunta mare, de ce nu? O viața avem. ‘) Dar da, e de preferat ca rochia sa nu fie albă. însă in rest, nu prea conteaza. ‘)

| 19701612 explică (pentru MariaEElena0505):

Mulțumesc frumos pentru răspuns?

| MariaEElena0505 a răspuns (pentru 19701612):

Nu aveți pentru ce. Și nu uitați, vârsta nu conteaza. ‘) Sper sa aveți o nunta frumoasa.