| Mvnzmzx a întrebat:

La o partidă de sex fetele sunt satisfăcute mai mult de un penis curbat decât de unul drept?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Intotdeauna, in cazul fiecarei partide de sex fetele/femeile adica partemerele de sex, doresc sa simta cat mai multa placere si la starsitul sexului sa fi pe cat este posibil satisfacute. Insa trebuie sa afli fiindca este in interesul tau sa stii ca indiferent de aspectul sau forma penisului de a fi perfect drept sau mai mult sau mai putin curbat/incovoiat, cel mai important aspect se refera la capacitatea barbatului deci si al tau, de a reusi sa-si controleze ejacularea pentru a putea sa sustina/intretine actul sexual un timp suficient de lung incat la final partenera de sex sa aiba parte mereu de placere si satisfactie si pe cat posibil sa atinga starea de orgasm. Degeaba penisul este lung si gros, daca barbatul nu poate/nu reuseste sa-l mentina in stare erecta timpul necesar si suficient, pentru ca partenera lui de sex sa ajunga mereu sa fie pe deplin satisfacuta. Sa nu uiti niciodata aceasta remarca de natura informativa. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Femei satisface de sex? Femeile sunt satisfăcute de bani nu de sex, sexul este o arma de seductie oferit fraierilor de care profita ea

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta daca-i curbat sau drept, ci daca-i sufiecint de lung si gros si extrem de important: daca-i erect suficient timp, incat sa ajungi sa satisfaci vaginal o fata/femeie, producandu-i un orgasm vaginal.