| obsercvayr a întrebat:

Baietii care au penis-ul curbat in jos, le vine mai repede sa ejaculeze decat unul drept? astetp raspunsuri happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am ras cam 5 minute.Ce legatura are asta? Doar nu ejaculeaza dupa colt.

| Ycu a răspuns:

Nu depinde nici de cat de rezistent esti, cum a zis cineva mai sus, nici de forma.
Tine de auto-control, si de exercitiu, vrei ca actul sexual sa tina mai mult? Solutiile care dau cel mai des rezultate sunt:
1. Exercitiile Kegel(google it)
2.Alternarea penetrarii cu masturbarea.(Adica te opresti si tragi de timp cu degetul mare(vezi American Pie)).
3. Exercitiul prin auto-control de exemplu cand te uiti la un film incearca sa tii mai mult de 20-25 de minute, si incearca sa tii penisul relaxat cand te masturbezi.
4. Timpul, cu timpul prinzi experienta, primele dati este absolut normal sa te emotionezi si sa ejaculezi foarte repede.

good luck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici o legatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place cum ai scris " penis-ul ". laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu are nici o legătură una cu cealaltă, e la fel.
Te pup!

| RockTheNation a răspuns:

Nu... asta tine de cat de "rezistent" esti happy

| kiss69kiss a răspuns:

Nu, normal ca nu! Am incercat cu iubitul meu si nu a patit nimic.

| Dumitru12345 a răspuns:

Este normal sa ai penisul curbat in jos?
Și eu îl am tot in jos!
Am 19 cm