| Roxanaaaaaa a întrebat:

La o saptamana dupa ciclu am avut un contact sexual dar nu am si-a pus prezervativul de la inceput, asa incat la 26 de ore am luat pastila postinor.
Am avut acea sangerare, iar la cateva zile, am mai avut 2 contacte sexuale dar in primul minut, fara prezervativ si sa sters de acel lichid.
Saptamana asta ar trebui sa imi vina ciclul, e posibil sa fi ramas insarcinata?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu nu înţeleg unde vă e capul, zău aşa! Dacă ai riscat prima data folosind metoda coitului întrerupt şi ai apelat iar la contracepţia de urgenţă, de ce ai făcut greşeala şi a II-a oară!?
Bineînţeles că este posibil să fi rămas însărcinată; dacă ai fost în perioada fertilă şansele sunt mari, dar dacă ai fost în perioada nefertilă, şansele sunt mici, aproape inexistente.
Numără 21 de zile de la ultimul contact sexual neprotejat şi fă un test de sarcină.
Baftă!

| Азбука a răspuns:

Doamne, cate detalii scarboase...

| razwan3l a răspuns:

Zi sincer ai 14 ani:S:S:S **** mea cu 7 lei te **** de 3x fara griji asa mare lucru sa iei si sa pui un prezervativ?

| xRallu a răspuns:

Inainte sa pui o intrebare draga Roxana formuleaz'o altfel... fara detalii din astea...Fa-ti un test de sarcia chiar 2 si afli. daca ies diferite mergi la un doctortongue