| Alex9778 a întrebat:

La penis 12 lungime, 4 in latime se incadreaza la media normala?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul tau poate fi apreciat ca facand parte din cele care se incadeaza in categoria celor ''putin'' sub media care se poate considera ''NORMALA''. Atat ca si lungime cat si din privinta grosimii caracteristica care conteaza cu adevarat. Sanatate!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sigur, se incadreaza la categoria: penis normal mic.

| Emilian65 a răspuns:

Da, se incadreaza in cotele normale.

| anonim123453313 a răspuns:

Nu marimea conteaza, tu nu trebuie sa fii frustrat din cauza marimii si sa te lasi purtat de val cand are loc actul sexual.

| NushCeSaFac a răspuns:

Ca grosime e putin peste medie ca lungime e in medie sau putin sub.