| anonim_4396 a întrebat:

Un penis de 14 cm lungime și 13, 5 cm lățime este bine la aproape 16 ani?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Al tău pare sa fie pătrat.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare baiat este diferit, fiindca are o mostenire genetica de la tatal sa pe care nu o poate infleunat sau schimba.
Nu inteleg de ce totusi veniti sa ne interbati daca este bine, avand un cuu de 10, 13 sau 20cm cand nu are nici o importanta pentru nimeni ce ti-a crescut tie in panataloni!
Oricum nu se poate lungi, marii sau schimba cu alt organ, ca asta este mostenirea ta genetica!

| mihai69 a răspuns:

Cred că seamănă cu o clătită...

| Emilian65 a răspuns:

Nu este bine. Este mai gros decat lung. In general, fetele nu accepta asemenea penis.

| VirgilPuloiu a răspuns (pentru Emilian65):

Cum ai ajuns la concluzia asta? Am zis între 14, sau 14, 5 cm lungime și 13, 5 circumferinta

| Emilian65 a răspuns:

Ai spus latimea de 13, 5 cm si nu circumferinta de 13, 5 cm. Deci altadata sa fii atent cand te exprimi la latimea si circumferinta penisului.

| anonimuIl a răspuns:

Este foarte mic și subțire penisul ăla.

| seth2016 a răspuns:

Se mai invata geometrie la scoala? Latimea aia e de fapt circumferinta?

Dupa ultimele studii un penis in erectie are in medie 13, 2 cm. Circumferinta medie este pe la 11, 6 cm.

| VirgilPuloiu a răspuns (pentru seth2016):

Mă scuzați pe mine, am omis la chestia cu circumferința,

| anonimuIl a răspuns (pentru VirgilPuloiu):

E mic un penis de 14 cm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! Important e sa fie strong sa spargi nucile cu el sau sa atunci cu el cum arunca Thor cu ciocanulwinking

| Anonimalex6996 a răspuns:

Nu mărimea contează, ci ce faci și cât faci cu el.

| AcelasiDarNuMereu a răspuns:

Soldat?

| Mirella2344 a răspuns:

40 minim, 30 latime daca nu, nu o sa satisfaci femeile.