| A4DrIAn a întrebat:

La scoala am un bataush si...pana acum nu sa atins de mine pana intr-o zi...

Imi place mult de o fata si am discutat cu ia. si ala a venit la mine si mi-a dat un pumn in burta. cand sa apuc sai frig si eu una in moaca ca sa vezi ma opri profesorl, fata a vazut si s-a dus si la saruat...
Am o intrebare pentru fete:
Fetelor voi va simititi mai insigurata cu baieti care stiu sa se bata? va rog ajutati-macrying

Răspuns Câştigător
| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Nu neaparat daca o fata te place va sta cu tine si daca stii sa te aperi si daca nu stii dar celor mai multe fete pe care le stiu eu le plac baieti rai(bad boy) cam asa ceva sper ca te-am ajutat (big grin)

3 răspunsuri:
| A4DrIAn explică:

Mersi pentru raspuns de asta aveam nevoie

| A4DrIAn explică:

Nu ai pentru ce multumesc inca odatahappy

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

N-ai pentru ce multumesc de funda