| anonim_4396 a întrebat:

La scoala imi placea de un baiat si asta stiam doar eu, dar pana la urma s-a aflat.Niste colegi s-au dus la baiatul respectiv si i-a spus ca eu il plac.Eu eram sigura ca el nu ma place si nu aveam de gand sa afle asta, dar s-a intamplat.El a zis ca sunt o boschetarita si alte de astea.Colegii mei striga dupa mine numele baiatului ala, dar eu nu-l mai plac acum.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Colegi tăi nu au bunul simț, de fapt mai mult de 14 ani nu le dau. Păi ce faci?
Îi ignori frumos, iar pe tip îl lași în pace, nu mai merită atenția ta.

O seară liniștită îți doresc.

| gingergirl1 a răspuns:

Pff,mi s-a intamplat mai demult! laughing Sti,eu am o "BFF" foarte de treaba! laughing Si m-a facut prostu'ala in toate felurile! Ma rog prietena mea i-a spus muuultee chestii despre care si mie mi-e rusine! Poze in telefon,inimioare etc,etc,etc
Ma rog, si pe mine ma strigau... dupa numele lui de familie [pentru ca asa imi spune doamna de sport, poveste mai lunga] Ooff, si era asa de jenant, mai eles ma stigau si de fata cu el! Ce sa le faci? Le zici "NU-MI MAI PLACE DE EL"

| 7639781254 a răspuns:

Colegii tai sunt cretini, iar daca tipul a zis ca esti boschetara e si mai cretin. Bine macar ca nu-l mai placi!

| omuletulofficial a răspuns:

Ignori tot, si crede-ma ca toti or'sa fuite incidentul in mai putin de o saptamana. Doar ignora-i! [P.S.Am patit-o si eu ]

| AndreKissYOU a răspuns:

Am patit-o si eu cea mai buna prietena m-a dat de gol straight face Dar, in 2-3 sapatamani au uitat