| TheMyName a întrebat:

BUNA TPU. Azi, eram in pauza la scoala, si cei de langa clasa mea i-a spus baiatului pe care il plac ca il plac, da printr-un mod mai prostesc. Si stiu ca acel baiat ma place.De fapt asa cred deoarece m-a intrebat de vreo 2 ori daca il plac, inainte sa afle chestia asta si multe alte semne. Oare crede ca sunt nebuna? Am vazut ca atunci cand era cu cei care i-a spus, prea se uita la mine.Si pare ca-l intereseaza. Oare crede ca-s nebuna sau ma place?

3 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Te place.Sunt baiat stiubig grin

| AndreeaDAADA a răspuns:

Poi sincer cred ca voi trebuie sa vorbiti fata-n fata.Il iei un pic si ii spui ce simti...Mie mi s-a intamplat la fel si a iesit bine.Dar ceva ca sa te intareasca uitate in ochii loui si zambeste si daca zambeste te place dar nu stii cat...
Sper sa te ajute asta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place:X