| Simplyy a întrebat:

La scoala stam numai impreuna. de nedespartit. si in weeikend cand mai plec din oras, nu ma baga in seama deloc. Ce sa facstraight face? Mi se pare ciudat. Si as vorbi cu el, dar nu stiu ce sa ii zic. Va rog, ajutati-ma puppy dog eyes. Funda

Răspuns Câştigător
| k1fighter a răspuns:

Intreba-l ce se intampla, poate e timid si ii e frica ca nu o sa il bagi tu in seama, si vorba aia decat sa se faca de ras...laughingOricum, incearca sa faci tu primul paswinking