| Caty1542 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine...La noi in clasa e un baiat...de pe clasa 1 NOI eram foarte buni prieteni[NOI=eu, el si inca doua fete cu care sunt prietena foarte buna]asa in fine...pe clasa a 4-a o colega din cele doua de care v.am spus a plecat in din tara adica ea nu a mai facut clasa a 4-a la noi la scoala...era iubita acestui baiat...NOI aveam un club nu conteaza numele...de cand a plecat aceasta fata nu l.am mai avut...acum NOI nu mai stam impreuna insa el a inceput `sa se dea` mi.se pare mie la cealalta fata de care v.am zis[ e bogata si are multe haine cool bine ca e frumusica.big grin]iar pe mine nu ma mai baga deloc in seama, nu e atent cand il strig sau cand ii zic keva...in finee inainte mai vorbea cat de cat cu mine... zic inainte pentru ca de curand eu m.am certat cu acea BFF a mea la care `se da el`[cred]...si acum, certata fiind cu ea, nu ma mai baga in seama chiar deloccryingIn fine...ideea e ca eu chiar il plac... el zice ca nu ma place dar voi ce ziceti? va rog ajutati.ma! Mersi oricum:*

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca nu te place.Scuze.Incearca sa iti gasesti alt baiat care sa te merite, unul profituor cum crezi tu ca este acesta.Succes:*!

1 răspuns:
| Caty1542 explică:

Ai dreptathe...mersi mult:*:*