| adelynaa a întrebat:

La un control ginecologic ce iti face mai exact.
maine ma duc pentru. prima data si am emotii
:-ss

5 răspunsuri:
| EvelineFgm55 a răspuns:

Pai te pune pe o masa si o sa te intrebe ce probleme ai si tu o sa i explici si o sa te controleze. foarte simplu nimic de speriat.

| JuLien a răspuns:

Te verifica la pupaza sa vada daca este totul in regula.happy

Nu este nimic neobisnuit sa mergi la un ginecolog! Nu ai de ce sa ai emotiihappy! In primul rand te va intreba daca mai esti virgina, daca raspunsul este da te va sui pe o masa si acolo iti va baga 1 deget in anus pentru a vedea problemele pe care le ai, dar daca nu mai esti virgina se face pe parte cealalta(intelegi tublushing) In orice caz nu te va durea si nu o sa fie nimic anormal :*!

| Deeutza_9774 a răspuns:

Daca esti virgina iti baga degetul in fund sa fie ea sg ca esti iar daca nu esti se uita in vaginul tawhappy