| biabianca_8446 a întrebat:

La un moment dat cand ai o relatie incepi sa nu mai ai timp de prieteni/prietene?

Răspuns Câştigător
| Ela_5667 a răspuns:

Sincer,nu prea o sa m-ai ai timp. Depinde ce fel de relatie daca ambi parteneri au acelasi grup de prieteni e ok.Insa de obicei intr-o relatie serioasa petreceti mai mult timp in 2.Depinde doar de voi. Succes

9 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Eu imi fac timp pentru amandoua. Sunt de parere ca e necesar si normal sa mai iesim si singuri cu prieteni nostri.

Desi, sa recunosc, majoritatea prietenilor nostri sunt comuni. Nu toti.

| PrecioussGirl a răspuns:

Eu incerc sa imi fac timp si pentru ei si pentru iubit si pentru alte treburi.

Răspuns utilizator avertizat
| summer12 a răspuns:

Da

| dudu13 a răspuns:

Cam da, dar eu imi faceam timp de prieteni, nu de iubitalaughing

| Budincăă a răspuns:

Da.happyCel mai bine este sa stai si cu prietenii tai si cu iubitul/iubita.Dar sa ai si momente in care sa fii doar tu cu iubitul/iubita.happy

| MarianSteaua a răspuns:

Daca vrei iti faci timp si pentru "relatie" si pentru prieteni prietenewinking!

| elelov a răspuns:

La mine asa s-a intamplat, deci pot spune ca da.

| crazylola a răspuns:

Daca esti indragostit nu mai ai timp de prieteni-dar daca doar iubesti ai timp de priete dar numai de cei mai buni prieteni-daca nu ai nici o relatie ai timp pentru toata lumea