| andreeap08 a întrebat:

Sunt fata si fac anul acesta 18 ani am o problema.
Imi place de o alta fata de la mine din liceu care este tot clasa a 11a ca mine.
Ideea e ca ea nu este bi si stiu asta pentru ca de foarte mult timp este intr-o relatie cu un baiat.
Am fost prietene la un moment dat dar m-a blocat dar nu pot sa-mi explic de ce.
Ce sfat imi dati?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sfat sa... lasi fata in pace si sa gasesti pe altcieneva cu aceeasi orientare.

| Catrice a răspuns:

Poate și-a dat seama de intențiile tale.
Nu se termina lumea daca renunți la ea.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă fata are prieten, eu zic sa treci peste și sa cauți pe altcineva mai ales ca ea nu este bi, deci sunt slabe șanse sa fiți impreuna.