| Mkeynes a întrebat:

La un penis de 15-16 cm
Ce marime de prezervative sunt bune?

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Clar ca durex, am luat odata durex si erau la pretul lor, scumpe, dar foarte bune, dupa mi-am luat ceva ieftin, foarte ieftin, care cica erau cu banane dar mirosea a cauciuc si greu de aplicat si dupa am si avut o durere din cauza lor, deci iti recomand durex, chiar daca is mai scumpe, is mai bune.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prezervativele se cumpara dupa grosimea penisului, nu dupa lungimea lui, deoarece prezervativele au lungimi standard de 20-22cm.

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

Ok
E bun extra safe,?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mkeynes):

Nu are importanta daca este safe sau extrasafe, ca prezervativul se rupe DOAR daca este prea larg pentru cucul tau, infasurandu-se pe cuc in timpul sexului si pocnind.
Un prezervativ bun pentru cucul tau este ala care sta foarte strans pe cuc!
Cumapara ultimile doua masuri de prezervative din cele mai mici si incearca-le pe penis, ca sa-ti dai seama ce masura ai.
Nu uita ca trebuie sa stea perfect intins pe cuc, ca si cum ar fi a doua piele a lui.

| Hammurabi a răspuns (pentru Violleta2022):

Un răspuns perfect din punct de vedere ornitologic. laughing))

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil pe penisul tau care este de marime medie si cu grosimea tot la fel medie, s-ar putea sa se potriveasca marimea notata prin numerele 51-53 sau ''L'' in cazul in care notarea este facuta cu litere. Prima data ar fi indicat sa testezi 2-3 marimi pentru a-ti da seama care marime se potriveste cel mai bine, fiindca prezervativul dupa montare trebuie sa fie perfect intins, sa stea bine fixat si mai ales sa NU se roteasca, alunece pentru a nu-l pierde in vagin. Multa sanatate!,

| Mkeynes explică (pentru corbulalbrosu):

Extra safe e ce l mai bun?

| ovidiu123432 a răspuns:

Eu zic ca marimea M, eu le iau pe alea care is si-s bune, bine, le iau din supermarket-uri sau magazine d-astea mici, nu prea is cu marimi dar iti recomand M.

| Mkeynes explică (pentru ovidiu123432):

Dar cati mm ca am. Vazut si la 53 mm si 56 mm

| Mkeynes explică (pentru ovidiu123432):

Care e mai bun mai safe*durex sau alea mai ieftine laughing

| ovidiu123432 a răspuns (pentru Mkeynes):

Pai nu stiu, incearca si 53 si 56, nu e diferenta mare.

| Mkeynes explică (pentru ovidiu123432):

Am luat durex da pnm
Se pierdea erectia si ma gandeam ca sunt mari

| ovidiu123432 a răspuns (pentru Mkeynes):

Clar ca durex, am luat odata durex si erau la pretul lor, scumpe, dar foarte bune, dupa mi-am luat ceva ieftin, foarte ieftin, care cica erau cu banane dar mirosea a cauciuc si greu de aplicat si dupa am si avut o durere din cauza lor, deci iti recomand durex, chiar daca is mai scumpe, is mai bune.

| TaliscaVaPupa a răspuns:

Trebuie să o întrebi pe mă-sa lui Nicola!