| danc0ck a întrebat:

La unii baieti o motocicleta chiar se potriveste bine, dar il face sa para mai atragator? Sunt motocicletele sau baietii cu motociclete chiar asa atractivi pentru fete? Eu unul as spune ca da, cel putin vara. Voi?

Răspuns Câştigător
| simf a răspuns:

Motocicleta e un fel de simbol pentru un barbat, precum masina, ceasul, tatuajul. un tip cu motocicleta e mai noncoformist, mai rebel, "promite" mai putine conveniente sociale si mai multa libertate, in gandire, in miscare. orice fata are un moment in care se uital ung la un motociclist, nu pentru ca e mai atractiv, ci pentru ca e ea atunci mai disponibila: insa putine fac pasul in directia lui. cat despre o relatie - motociclistul va fi pe unul din ultimele locuri. bun insa de-o noapte, o vacanta.

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Unor baieti li se potriveste.altora nu. Intrebarea este de ce unora li se potriveste si altora nu. Eu nu gasesc un baiat cu motocicleta mai atragator decat altul care nu are. Poate ca pare mai "viril". dar e doar o parere.(parerea mea).

| lia a răspuns:

Depinde de categoria de fete pe care intentioneaza sa o atraga. Sunt fete care sunt innebunite dupa masini luxoase, motociclete, vile si sunt fete care nu tin cont de astfel de lucruri. Daca reusesti sa impresionezi o fata atat de usor, nu cred ca vei avea parte de o relatie serioasa cu ea.
Oricum, cel mai important este cum te simti tu. Daca tie iti da motocicleta "puteri supranaturale" si te simti mai sigur pe tine, go on.

| bogdan74688 a răspuns:

Baiat fiind, as zice ca nu doar ca l'ar face mai placut pentru unele fete ( desi sunt si fete carora nu le pasa ), dar depinde si de motor laughing nu cred ca i-ar pica cu tronc la vreo tipa, unu ce are o chestie de livrat pizza laughing in loc de un motor de curse, sau de teren accidentat :p

| AndreY215 a răspuns:

Depinde si de cel care are motocicleta...pana la urma el incearca sa para mai atragator si nu motorul sau. Motocicleta este doar un accesoriu ce te poate pune sau nu intr'o lumina buna...sunt multi factori de care depinde atractivitatea unui motociclistwinking