| RoxanaGhost a întrebat:

Lamuriti-ma si pe mine:
Sexul anal ingrasa?
Ti se dezvolta numai fundul sau si alte parti?
Cineva mi-a zis ca ramai virgina fizic, daca faci anal.E adevarat?
Care-i faza cu virgina fizic si psihic?
Cate calorii arzi in 30 minute daca faci asa ceva?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca faci anal o sa ai fundul lui J-Lo

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand nu te ingrasi de la sex anal, ca nu mananci cu fundul, dar apar modificari anatomice, precum dezvirginarea anusului, unde se produc rupturi ale anusului si chiar a intestinului gros, daca obiectul introdus este violent sau prea mare. Cu timpul, anusul nu mai poate tine treaba mare in tine si te scapi pur si simplu pe tine, daca nu folosesti dop de fundulet.

Cat priveste sexul si slabitul, poate daca faci sex de 10 ori pe zi cate 1 ora de fiecare data, slabesti.
Dar daca faci sex in loc sa mananci, cu siguranta slabesti mai repede.

Cat priveste virginitatea, pot sa-ti spun ca, atata vreme cat ai avut sex oral, vaginal sau anal, nu mai esti virgina!
"Virginitatea" este un simbol atat al de cuminteniei sufletesti cat si trupeasti.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Violleta2022):

Mi-a plăcut răspunsul tău! Inteligent şi pe înțelesul tuturor.
Apropo, ai un vot de la mine.

| alexandru0sorin a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Man problema e ca e eronat. orice sex anal practicat cu lubrifiere adecvata nu provoaca nici rupturi la nivelul anusului sau al intestinului si nici incontinenta fecala. cu riscul de a parea bigot tin sa mentionez ca exista o multime de homosexuali care au prins perioadele de destrabalare de inaintea cunoasterii HIV-ului de catre mase care au avut nutella impinsa la deal mai des decat merge un cal la pascut dar care acum, dupa ani de zile, nu sufera in niciun fel de incontinenta fecala.

ambele acele probleme apar la penetrari accidentale, fortate, sau violatoare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Toate intrebarile tale sunt de-a dreptul penibile. laughing Bineinteles ca vei ramane virgina atat fizic cat si mental cata vreme penisul iti va fi introdus doar in anus sau in gura. Cat despre calorii arse mai bine nu vorbim. big grin

| Oana92 a răspuns:

Sexul nu ingrasa si nu slabeste. Daca e facut cum trebuie te face sa te simti bine, dar atat.
Nu ti se dezvolta nimic de la sexul anal, poate doar niste boli daca nu ai grija la igiena.
Daca faci sex anal iti pastrezi himenul intact. Si uite asa esti "virgina" dupa ce te-a intins jumate de oraswinking

| WaterDrop a răspuns:

Undeva, nu foarte departe de noi, o persoana din Africa a murit de foame in timp ce tu pui acest gen de intrebari.

| Coquina5 a răspuns:

Cand te urci pe cantar cu daravela in fund, da, cantaresti mai mult.

| doctorul71 a răspuns:

Daca il faci asa cum trebuie....iti modeleaza soldurile si fundul....fosta mea prietena este maseuza si de la sexul anal si-a dezvoltat un fund SUPERB